Kontakt:  605 682 076

Śledź nas

KONKURS 2021

Ósma edycja Konkursu Kształtowanie Przestrzeni pod hasłem “spotkajmy się w mieście” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęła rekordowa jak dotąd ilość prac 142, łącznie w konkursie wzięło udział 290 Uczestników. Wszystkim bardzo dziękujemy doceniając bardzo wysoki poziom prac i zaangażowanie autorów. Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym!

Gala ogłoszenia wyników konkursu: https://youtu.be/qs5zi9sLnTM

wyniki konkursu: https://ksztaltowanieprzestrzeni.pl/wp-content/uploads/2021/06/Nagrodzone-prace-2021.pdf

przegląd prac konkursowych: https://ksztaltowanieprzestrzeni.pl/wp-content/uploads/2021/06/Podsumowanie-konkursu-2021.pdf

Kategoria wiekowa 12-15 lat

  • I nagroda

“Nasze miejsce”

autorka pracy: Anna Słaboń 14l.

nauczyciel prowadzący: Katarzyna Słaboń

szkoła: SP nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Al. M.Kopernika 28, 34-400 Nowy Targ

  • II nagroda

“Wokół stołu”

autorka pracy: Hanna Wycisk 13l.

nauczyciel prowadzący: Joanna Wolany

placówka: Vinci (Pszczyńskie Centrum Kultury), ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna

  • trzy nagrody III ex aequo

“Guard River”

autorzy pracy:

Franciszek Matuszak 12l

Mikołaj Piotrowski 12l

Iwo Domagalski 13l

Bruno Widerak 13l.

nauczyciele prowadzący: Aldona Kurzawska, Dagmara Pawlak

szkoła: Pracownia – Przestrzenie Wyobraźni na Sołaczu, Al. Wielkopolska 13, 60-603 Poznań

“Honey Garden”

autorka pracy: Alicja Karniewska 14 l.

nauczyciel prowadzący: Joanna Wolany

placówka: Vinci (Pszczyńskie Centrum Kultury), ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna

“Spotkajmy się na drzewie”

autor pracy: Mateusz Jarysz 13l.

nauczyciel prowadzący: Magdalena Jarysz

szkoła: Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza, os. Jana III Sobieskiego 114, 60-688 Poznań

  • 4 wyróżnienia

“Spotkania w chmurach”

autorka pracy: Lena Kurkowska 14l.

nauczyciel prowadzący: Agnieszka Kurkowska

szkoła: Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Nowy Świat”, ul. Nowy Świat 7A, 80-299 Gdańsk-Osowa

“Czy słońce czy deszcz”

autorka pracy: Julia Dzianach 12l.

nauczyciel prowadzący: Marta Jankowska

szkoła: Szkoła Podstawowa nr 49, al. Legionów 11, 80-441 Gdańsk

“Dzielnia”

autorzy pracy:

Ilona Pękala 12l.

Celina Szafarz 12l.

Filip Kądziołka 12l.

Helena Prusak 12l.

Gabriela Krężołek 12l.

nauczyciel prowadzący: Anna Rejowska-Gumulak

placówka: Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, ul. Rynek 14, 33-300 Nowy Sącz

“Kapsuła”

autorka pracy:

Anastazja Radecka 12l.

Julia Zabel

Helena Dys 13l.

Kinga Sosińska 13l.

Matylda Szymarek 15 l.

nauczyciele prowadzący: Aldona Kurzawska, Dagmara Pawlak

placówka: Pracownia – Przestrzenie Wyobraźni na Sołaczu, Al. Wielkopolska 13, 60-603 Poznań

Kategoria wiekowa 15-19 lat

  • I nagroda

“Rewitalizacja amfiteatru w Stargardzie”

Julia Smagowicz 19l.

Łucja Marcinkowska 19l.

nauczyciel prowadzący: Beata Owczarek

szkoła: Zespół Szkół im. Mieszka I w Stargardzie, Park 3 Maja 2, 73-110 Stargard

  • II nagroda

“Przytulne blokowiska”

autorki pracy:

Maja Sylwestrzak 16l.

Maja Suraj 14l.

nauczyciel prowadzący: Wiesława Gadomska

szkoła: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Erica Mendelsohna, ul. Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn

  • trzy nagrody III ex aequo

“Wpadnij”

autorka pracy: Aleksandra Reutowicz 17l.

nauczyciel prowadzący: Monika Pyszczyńska,

szkoła: Zespół Szkół Plastycznych im. L.Wyczółkowskiego, ul. Konarskiego 2, 85-066 Bydgoszcz

“Katedra”

autorka pracy: Ewa Jeske 18l.

nauczyciel prowadzący: Karolina Dobrzyńska-Szefer

szkoła: XXI LO – Zespół Szkół Budownictwa nr 1, ul. Rybaki 17, 61-883 Poznań

“Unlimited”

autor pracy: Adam Bigas 17l.

koordynator zgłaszający: Izabela Kuźnicka

szkoła: III Liceum Ogólnokształcące Katowice, ul. Mickiewicza 11, 40-092

  • 4 wyróżnienia

“Spa na łące”

autorki pracy:

Sabina Spyra 16l.

Anna Węsiora 15l.

nauczyciel prowadzący: Anna Sługocka

szkoła: Zespół Szkół Budowlanych w Opolu im. Jana Pawła II, ul. Niemodlińska 40, 45-761

“Przestrzeń Spotkanie Przyjaźń”

autorki pracy: Weronika Kozielecka, 16l., Amelia Koniec 16l., Aleksandra Szweda 16l., Lidia Żerdzińska 16l., Małgorzata Pankau 16l.

nauczyciel prowadzący: Magdalena Turzyńska

szkoła: LO im Janusza Korczaka w Więcborku, ul. Pocztowa 14a, 89-410 Więcbork

“Młodzieżowy park biznesowy”

autorzy pracy:

Bartosz Witkowski 18l.

Kamila Błajda 18l.

nauczyciele prowadzący: Klaudia Wiechecka, Marta Wdowiak-Jendrzejczak

szkoła: Zespół Szkół Budowlanych, Ul. Pestalozziego, 18 85-095 Bydgoszcz

“Tunele”

autorka pracy: Natalia Szulczyńska, 18l.

nauczyciel prowadzący: Magdalena Magger

szkoła: Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu, XXI LO im. Gen. W. Andersa

  • nagroda specjalna

“Im wyżej w las tym więcej nas”

autorka pracy: Ada Żurowska, 16l.

nauczyciel prowadzący: Tatiana Mielcarek

szkoła: X LO im. Stefana Banacha Toruń, Pl. Św. Katarzyny, 9 Toruń

Regulamin wraz z załącznikami: