Kontakt:  605 682 076

Śledź nas

Skontaktuj się z nami

Osoby zainteresowane programem Kształtowanie Przestrzeni zapraszamy do kontaktu.
Koordynator Krajowy

Anna Kulińska

✉ a.kulinska@izbaarchitektow.pl / ☏ 605 682 076

 



    Koordynatorzy okręgowi

    DOLNOŚLĄSKIE - Cezary Zubrzycki

    ✉  cezary.zubrzycki@gmail.com / ☏ 601 732 019

    KUJAWSKO-POMORSKIE - Marek Grosz

    ✉  1grosz3@wp.pl / ☏ 601307089

    LUBELSKIE - Agnieszka Kantor- Kołodyńska

    ✉  a.kolodynska@izbaarchitektow.pl / ☏ 605 123 551

    LUBUSKIE - Ewa Kaszuba-Nawrocka

    ŁÓDZKIE - Katarzyna Bernatek- Bączyk

    MAŁOPOLSKIE - Dorota Verey

    ✉  d.verey@izbaarchitektow.pl / ☏ 609 146 194

    MAZOWIECKIE - Katarzyna Domagalska

    ✉  kasiadomagalska@gazeta.pl / ☏ 608 430 678

    OPOLSKIE - Ewelina Grot

    ✉  e.grot@izbaarchitektow.pl / ☏ 503 010 608

    PODKARPACKIE - Katarzyna Osielczak-Stachnik

    ✉  k.osielczak@obo-blok.pl / ☏ 660 488 996

    PODLASKIE - Magdalena Hyży- Rydzewska

    POMORSKIE - Piotr Marczak

    ✉  p.marczak@izbaarchitektow.pl / ☏ 58 300 06 56

    ŚLĄSKIE - Ewa Szymańska- Sułkowska

    ✉  e.sulkowska@izbaarchitektow.pl / ☏ 601 556 206

    ŚWIĘTOKRZYSKIE - Maria Głowacka

    ✉  margow@op.pl / ☏ 606 977 594

    WARMIŃSKO-MAZURSKIE - Katarzyna Roszkowska

    ✉  k.roszkowska@izbaarchitektow.pl / ☏ 530 961 666

    WIELKOPOLSKIE - Dagmara Pawlak

    ✉  dagmara.pawlak@dakuzo.com / ☏ 531 549 082

    ZACHODNIOPOMORSKIE - Mikołaj Heigel

    ✉  m.heigel@izbaarchitektow.pl / ☏ 507 083 335

    Chcesz zostać edukatorem?

    Chcesz zgłosić placówkę?