Kontakt:  605 682 076

Śledź nas

Image Alt

Paweł Bieńkowski

  /  Paweł Bieńkowski

Paweł Bieńkowski

Edukator

wykształcenie: Architekt

Kim jestem?

Architekt z ponad 10 – letnim doświadczeniem na stanowisku projektanta, posiadającym uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej. Na co dzień pracującym w rybnickim biurze projektowym, gdzie wraz zespołem inżynierów prowadzi projekty związane z budownictwem przemysłowym i użyteczności publicznej.

Początki.

Twórcze i kreatywne spojrzenie na życie doprowadziło do momentu ukończenia wydziału architektury i urbanistyki politechniki śląskiej, a praca na stanowiskach asystenta architekta i grafika komputerowego do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Hobby!

Obecnie skupione wokół dwóch małych dziewczynek, a w czasie wolnym na rekreacji i samorozwoju skierowanym w stronę nowych technologii związanych z projektowaniem w BIM (parametryzacja) i tematyką budownictwa pasywnego.

Fundacja

„Poprzez działalność w fundacji edukator ma za zadanie uzmysłowić młodzieży, iż każdy z nas doświadcza zasady akcji i reakcji po przez ukazanie relacji między wpływem dzisiejszych działań i podejmowanych decyzji w zakresie urbanistyki i architektury na przyszłość nas samych i naszej wspólnej przestrzeni”.